Captcha Riddler (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Requires anonymous users to answer a simple question to be answered forms are processed. A primitive but effective way to counter spam.
hu: A névtelen felhasználóknak egy egyszerű kérdést kell megválaszolniuk ahhoz, hogy az űrlapjaik feldolgozásra kerüljenek. Ez egy egyszerű, de hatékony módja a reklámszemét elleni védelemnek.

en: A question that you require anonymous users to answer
hu: A kérdés, amelyre a névtelen felhasználónak válaszolnia kell

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Riddles
hu: Kérdések

en: Riddle !i
hu: !i. kérdés

en: Group !i is incomplete (answer is missing).
hu: !i csoport még nincs készen (a válasz hiányzik).

en: Group !i is incomplete (question is missing).
hu: !i csoport még nincs készen (a kérdés hiányzik).

en: Fill in the blank
hu: Üres rész kitöltése

en: Riddle !i is incomplete (answer is missing).
hu: !i kérdés még nincs készen (a válasz hiányzik).

en: Riddle !i is incomplete (question is missing).
hu: !i kérdés még nincs készen (a válasz hiányzik).

en: Fill in the blank.
hu: Az üres rész kitöltése.
