Captcha Riddler (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập
