Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Add another
cs: Přidat další

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Administer Captcha Riddler
cs: Spravovat Captcha Riddler
