Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Answer the question here:
da: Skriv svaret her:
