Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta
