Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Spam control
ja: スパムコントロール
