Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Question
jv: Pitakonan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Spam control
jv: Pengawas Spam
