Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
