CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Fill in the blank.
id: Isi yang kosong
