Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Save settings
is: Vista stillingar
