CAPTCHA Riddler (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė
