Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Answer the question here:
nl: Beantwoord de volgende vraag:
