CAPTCHA Riddler (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Spam control
ro: Control de spam
