Captcha Riddler (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Question
sl: Vprašanje

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a
