CAPTCHA Riddler - Human Question & Answer Captcha (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Riddle
sv: Gåta
