CAPTCHA Riddler (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: A question that you require anonymous users to answer
tr: Ziyaretçilerin cevaplamasını istediğiniz bir soru

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi
