Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: search
ar: ابحث

en: Footer
ar: التذييل

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
