Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Help
ca: Ajuda

en: search
ca: cerca

en: Footer
ca: Peu

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
