Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Login
el: Είσοδος

en: Help
el: Βοήθεια

en: search
el: αναζήτηση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
