Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Forgot password?
es: ¿Olvidó su contraseña?

en: Content
es: Contenido

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Help
es: Ayuda

en: search
es: buscar

en: Footer
es: Pie de página

en: Your search yielded no results
es: Su búsqueda no produjo resultados

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Content bottom
es: Contenido inferior

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Back to login
es: Volver al inicio de sesión
