Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Content
fa: محتوا

en: Login
fa: ورود

en: Help
fa: راهنما

en: search
fa: جستجو

en: Footer
fa: پاورقی

en: login
fa: لاگین

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Back to login
fa: بازگشت به ورود
