Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Help
hr: Pomoć

en: search
hr: pretraga

en: Footer
hr: Podnožje

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto
