Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: search
id: cari

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Your search yielded no results
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil

en: You are here
id: Anda di sini

en: Content bottom
id: konten bawah

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status
