Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Content
is: Innihald

en: Login
is: Innskráning

en: Help
is: Hjálp

en: search
is: leita

en: Footer
is: Fótur

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: You are here
is: Þú ert hér
