Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
