Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Help
lv: Palīdzība

en: search
lv: meklēt

en: Footer
lv: Kājene

en: login
lv: pieslēgties

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
