Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Help
mn: Тусламж

en: search
mn: хайх

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа
