Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: search
ro: caută

en: Footer
ro: Subsol

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
