Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Content
ru: Содержимое

en: Login
ru: Логин

en: Help
ru: Справка

en: search
ru: поиск

en: Footer
ru: Подвал

en: login
ru: войти

en: Your search yielded no results
ru: По вашему запросу ничего не найдено

en: Content top
ru: Над контентом

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель
