Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Content
tr: İçerik

en: Login
tr: Giriş

en: Help
tr: Yardım

en: search
tr: ara

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: login
tr: giriş yapın

en: Your search yielded no results
tr: Aramanıza uygun bir sonuç bulunamadı

en: Content top
tr: Önce içerik

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
