Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Help
ur: مدد

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے
