Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Help
ast: Aida

en: search
ast: guetar

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
