Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Help
be: Дапамога

en: search
be: пошук

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: You are here
be: Вы тут

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Highlighted
be: Выдзелены
