Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Help
bs: Pomoć

en: search
bs: pretraga

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate
