Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Login
de: Anmelden

en: Help
de: Hilfe

en: search
de: Suchen

en: Footer
de: Fußzeile

en: login
de: anmelden

en: Your search yielded no results
de: Diese Suche lieferte keine Ergebnisse

en: Content top
de: Inhalt oben

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Color settings
de: Farbeinstellungen

en: Skip to content
de: Springen Sie zum Inhalt

en: Content bottom
de: Inhalt unten

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Custom logo
de: Benutzerdefiniertes Logo

en: System settings
de: Systemeinstellungen

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste

en: Back to login
de: Zurück zur Anmeldung
