Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Help
eu: Laguntza

en: search
eu: bilaketa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
