Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Help
fi: Ohje

en: search
fi: hae

en: Footer
fi: Alatunniste

en: login
fi: kirjaudu

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Back to login
fi: Takaisin kirjautumiseen
