Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: search
hy: որոնել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
