Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Help
jv: Pitulungan

en: search
jv: goléki

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
