Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Help
kk: Көмек

en: search
kk: Іздеү

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
