Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Help
lt: Pagalba

en: search
lt: paieška

en: Footer
lt: Poraštė

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas
