Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Forgot password?
ml: രഹസ്യവാക്ക് ഓര്‍മ്മയില്ലേ?

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Help
ml: സഹായം
