Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Help
mr: मदत

en: search
mr: शोधा

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.
