Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
