Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: search
nn: søk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Highlighted
nn: Utheva
