Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Login
pl: Zaloguj

en: Help
pl: Pomoc

en: search
pl: szukaj

en: Footer
pl: Stopka

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Status message
pl: Komunikat

en: Custom logo
pl: Niestandardowe logo

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Back to login
pl: Powrót do logowania
