Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Login
sv: Logga in

en: Help
sv: Hjälp

en: search
sv: sök

en: Footer
sv: Sidfot

en: login
sv: logga in

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: You are here
sv: Du är här

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Custom logo
sv: Anpassad logo

en: Highlighted
sv: Framhävd
