Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Login
af: Gebruiker

en: Help
af: Hulp

en: search
af: soek

en: Footer
af: Onderskrif

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
