Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
