Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Help
gu: મદદ

en: search
gu: શોધ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
